Nasz zespół to grupa kilkunastu świetnie wykształconych fachowców

O nas

Biuro rachunkowe Poznań bras7.pl zaprasza!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego, mieszczącego się w Poznaniu a także do bezpośredniego kontaktu, który pozwoli nam zapoznać się z Państwa oczekiwaniami.

Prowadzimy działalność w zakresie biura rachunkowego od ponad 19 lat. Profesjonalnie obsługujemy około 170 podmiotów gospodarczych prowadzących i nieprowadzących działalności gospodarczej, takich jak działalności gospodarcze, spółki, fundacje i stowarzyszenia. Oferujemy sprawną, rzetelną obsługę, której gwarantem jest zespół doświadczonych fachowców specjalizujących się w zagadnieniach prawno-finansowych (głównie prawo podatkowe, rachunkowość, obsługa płacowa). 


Działalność Biura


Nasze Biuro Rachunkowe istnieje na rynku od 2001 roku. Ponad 19-letnie doświadczenie w dziedzinie obsługi księgowej, finansowej i doradczej spowodowało uznanie i zadowolenie wśród kontrahentów. Właścicielem biura jest mgr Adam Śniatkowski, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, posiadający uprawnienia Ministerstwa Finansów na Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych nr 25159/01. Bardzo istotnym elementem przygotowania wlaściciela biura rachunkowego, jest m.in. praca w organach skarbowych (Izba Skarbowa, Urząd Kontroli Skarbowej na stanowisku inspektora kontroli skarbowej) a także w okresie przed bras7.pl - praca w audycie i doradztwie w jednej z najwiekszych firm w Wielkopolsce. Kilkuletnie zarządzanie polską grupą handlową będącej częścią niemiecko-angielskiej korporacji, notowanej na giełdzie londyńskiej, jest uzupełnieniem niezbędnego doświadczenia do pracy z klientami biura. To doświadczenie daje wyraźną przewagę nad znaczną częścią konkurencji w zakresie obsługi księgowo-doradczej.  

Dopełnieniem sukcesu biura jest zaangażowanie i budowanie strategii poprzez biznes rodzinny. Zastępcą właściciela Biura, jest mgr Aneta Śniatkowska, absolwentka studiów magisterskich z Zarządzania Przedsiębiorstwami, a także Międzywydziałowych Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Główna księgowa, a także specjalista do spraw rachunkowości. Od prawie 10 lat związana z Biurem Rachunkowym bras7.pl. 


O nas

Nasz zespół to grupa około dwudziestu świetnie wykształconych fachowców: głównych księgowych, specjalistów do spraw rachunkowości, specjalistów ds. kadr i płac oraz asystentów księgowych. Kształcimy pod względem praktycznym rocznie ok. trzydziestu studentów głównie finansów i rachunkowości.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a potwierdzeniem naszych kompetencji jest zadowolenie klientów. Zapewniamy całkowitą poufność informacji. 

Księgowość z bras7.pl to sprawna współpraca, obfitująca w obustronne zadowolenie.

Co nowego
2019-07-31
Na 1 września 2019 roku zaplanowana jest publikacja ogólnodostępnej listy białych podatników VAT.
2019-07-26
Zwolnienie z PIT dla młodych już od 1.08.2019. Prezydent podpisał nowelizację ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
2018-12-04
Zmiany w zakresie ZUS od 1.12.2018 oraz w 2019 roku.
Masz pytania odnośnie naszej oferty?Wypełnij formularz, oddzwonimy i przedstawimy ofertę.
Zapraszamy do kontaktu
Telefony: 601 700 320, 691 700 315, 61 852 00 77
Sprawdź jak do nas dojechać

Biuro Rachunkowe jest czynne dla Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 przy ul. Gen. T. Kutrzeby 16G/133 w Poznaniu
Biuro Rachunkowe Bras7.pl Poznań posiada uprawnienia Ministerstwa Finansów na Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych nr 25159/01